Bilder Fruktservis, "Jazz", Einar Luterkort, Ekeby
1930-tal, grönglaserade, ett stort fat diam 33 cm, samt 11 assietter, smärre bruksslitage.
Slutar om 3 timmar 48 minuter
Slutar om 4 timmar 11 minuter
Värdering: 10 000 SEK
Högsta bud:Bud: 10 200 SEK
Västergötland
Slutar om 5 timmar 11 minuter