Bilder Golvlampa
1900-talets mitt, höjd 146 cm, ojordad elkontakt, bruksslitage.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 7 timmar 58 minuter
Slutar om 7 timmar 58 minuter