Bilder Dosa, silver
1800-tal, med släktvapen, märkt "LM", bredd 4,5. djup 1,7, höjd 3,2 cm, bruksslitage
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 4 timmar 8 minuter
Slutar om 4 timmar 8 minuter