Auktioner Guld, Silver & Smycken Ströare, David Andersen, sterling silver

Bilder Ströare, David Andersen, sterling silver

Ströare, David Andersen, sterling silver

1400 SEK

Värdering: - SEK

Ett par, Norge, i form av isbjörnar, höjd ca 5,5 cm, brukssslitage, en med liten skada vid nos

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 4 timmar 39 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 6 timmar 20 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 timmar 21 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 22 minuter