Bilder Koppar, Kina
3 st, 17/1800-tal, höjd inkl. lock 7,5 cm, smärre slitage, 2 koppar med mindre kantsprickor, nagg förekommer.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 5 timmar 13 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 5 timmar 13 minuter
Slutar om 5 timmar 13 minuter