Bilder Matta, rölakan, Anna-Greta Sjöqvist
260 x 200 cm, monogramsignerad AGS, samt IEK?, smärre bruksslitage.
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 24 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 26 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 28 minuter