Bilder Klockor m.m.
Dam- samt herrarmbandsur, savonett med kedja, Seiko m.m. Klocklänkar, klockaskar, Certina, Eterna, slitage, skador.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 2 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 11 timmar 4 minuter