Bilder Klockor m.m.
Klockor m.m.
Dam- samt herrarmbandsur, savonett med kedja, Seiko m.m. Klocklänkar, klockaskar, Certina, Eterna, slitage, skador.
Stockholm
Stockholm
Stockholm
Stockholm