Bilder Vas, Gunnar Nylund, Rörstrand
Chamotterat stengods, stämpelsignerad, höjd 16 cm, bra skick, men ett minimalt nagg i fotring.
Slutar om 1 timme 39 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 41 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 43 minuter