Bilder Stekfat, Kina
1800-tal, dekor i underglasyrblått, längd 36 cm, kantlagning
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 6 timmar 23 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 6 timmar 25 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Slutar om 6 timmar 27 minuter