Auktioner Belysning Bordslampa

Bilder Bordslampa

Bordslampa

10000 SEK

Värdering: - SEK

Omkring 1940-tal, grönlackerad skärm, fot i mässing samt räfflat trä, höjd 46 cm, gott skick.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 5 timmar 45 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 7 timmar 26 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 7 timmar 27 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 28 minuter