Bilder Bordslampa, Boréns
1940-tal, fot i mahogny, samt mässing, skärm i guldfärgad metall, höjd 48 cm, smärre slitage.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 timmar 13 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 7 timmar 15 minuter