Bilder Bordslampa, Boréns
1940-tal, fot i mahogny, samt mässing, skärm i guldfärgad metall, höjd 48 cm, smärre slitage.
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 5 timmar 40 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 5 timmar 42 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 950 SEK
Slutar om 5 timmar 44 minuter