Bilder Skedar, silver
23 st, 17-1800-tal, vikt 1030 gram, bruksslitage
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 7 timmar 55 minuter
Slutar om 7 timmar 55 minuter
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 7 timmar 55 minuter
Slutar om 7 timmar 55 minuter