Auktioner Elektronik LCD-TV, LG 42"

Bilder LCD-TV, LG 42"

LCD-TV, LG 42"

200 SEK

Värdering: - SEK

Modellnummer 42LB670V, funkar fint

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

CAFÉBORD i plåt. H:70cm D:70cm (slitage, rost)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

KISTA, 1800-tal, H: 42x 87x 55cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 275 SEK

SOLSTOLAR 2st, hopvikbara.

Värdering: -

Bud: 275 SEK

AKVARIUM med tillbehör. H:40x 45x 40cm

Värdering: -

Bud: 200 SEK