Bilder Halsband, 18-k guld

Halsband, 18-k guld

8500 SEK

Värdering: - SEK

Längd 49 cm, vikt 18.8 gram, fint skick

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Samling Samiska Tennföremål 1900-tal (13st)

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Kaffeservis 12 personer + fat, B&G, Musselmalet, höjd på kanna 28 cm

Värdering: 50

Bud: 1 500 SEK

Mats Petter Sjaggo Skedar Sameslöjd (2 st)

Värdering: 1 000

Bud: 750 SEK

BORD med låda, 1800 tal. H: 66x 90x 49cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 750 SEK