Bilder Väggtelefon, LM Ericsson, patent Stockholm

Väggtelefon, LM Ericsson, patent Stockholm

2400 SEK

Värdering: - SEK

Höjd ca 43 cm, slitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Figurin Porslin "Return to La Mancha" Lladro Spanien

Värdering: 10 000

Bud: 300 SEK

Figurin porslin Bassano Italien 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Rörstrand Skålfat majolika omkring 1900 (2 st)

Värdering: 1 200

Bud: 250 SEK

LAGE HELLMAN, olja på duk, signerad och daterad 62

Värdering: 800

Bud: 400 SEK