Auktioner Väggtelefon, LM Ericsson, patent Stockholm

Bilder Väggtelefon, LM Ericsson, patent Stockholm

Väggtelefon, LM Ericsson, patent Stockholm

2400 SEK

Värdering: - SEK

Höjd ca 43 cm, slitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 4 timmar 34 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 6 timmar 15 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 timmar 16 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 17 minuter