Auktioner Bronsskulptur, "Fritidsflickan", Stig Blomberg

Bilder Bronsskulptur, "Fritidsflickan", Stig Blomberg

Bronsskulptur, "Fritidsflickan", Stig Blomberg

15500 SEK

Värdering: - SEK

Signerad SB, Ystad Brons. höjd 20,5 cm. Patinerad brons, fint skick.
Följerätt (BUS) 5% tillkommer på klubbad pris

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 5 timmar 10 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 6 timmar 51 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 timmar 52 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 53 minuter