Bilder Matta, Nain
335 x 211 cm, bruksslitage, ställvis slitage, signerad Habibian.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 18 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 11 timmar 20 minuter