Bilder Matta, Nain
335 x 211 cm, bruksslitage, ställvis slitage, signerad Habibian.
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 2 timmar 18 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 2 timmar 20 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 2 timmar 22 minuter