Bilder Matta, rölakan, Ingegerd Silow
Monogramsignerad IS, 202 x 139 cm, smärre bruksslitage.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 6 timmar 50 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 6 timmar 52 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Slutar om 6 timmar 54 minuter