Bilder Matta, rölakan, Ingegerd Silow
Monogramsignerad IS, 202 x 139 cm, smärre bruksslitage.
Slutar om 2 timmar 45 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 2 timmar 47 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 2 timmar 49 minuter