Bilder Matta, Rölakan
Monogramsignerad GS, 310 x 200 cm, bruksslitage, smutsiga/skadade fransar.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 30 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 11 timmar 32 minuter