Bilder Matta, Rölakan
Monogramsignerad GS, 310 x 200 cm, bruksslitage, smutsiga/skadade fransar.
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 2 timmar 5 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 2 timmar 7 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 2 timmar 9 minuter