Bilder Serveringsvagn, "Thea", Yngve Ekström

Serveringsvagn, "Thea", Yngve Ekström

1300 SEK

Värdering: - SEK

Omkring 1960, fanerad med teak, uppfällbar skiva, delvis klädd med laminat, samt svartbemålad lövträ, längd 100 cm, bredd 42, höjd 63 cm, smärre slitage, märken

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Soffbord med klaffar, mahogny, engelsk stil

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 timmar 11 minuter

Öronlappsfåtölj, Stjernmöbler Herrljunga

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Sängbord, 1 par, mahogny, engelsk stil

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Tidningsställ på hjul, engelsk stil

Värdering: -

Bud: 0 SEK