Bilder Serveringsvagn, "Thea", Yngve Ekström
Omkring 1960, fanerad med teak, uppfällbar skiva, delvis klädd med laminat, samt svartbemålad lövträ, längd 100 cm, bredd 42, höjd 63 cm, smärre slitage, märken
Slutar om 15 timmar 11 minuter