Auktioner Mattor & Textil Matta, Orientalisk, maskinknuten

Bilder Matta, Orientalisk, maskinknuten

Matta, Orientalisk, maskinknuten

300 SEK

Värdering: - SEK

343 x 244 cm, smärre bruksslitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

TRÄDGÅRDSSTOLAR 4st, Grythyttan Stålmöbler, A2. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 3 200 SEK

ÅKBARGRÄSKLIPPARE Sentinel,100/76, Murray, startar och går.

Värdering: -

Bud: 2 600 SEK

VÄGGSEKTION "Rival" Brødrene Jåtogs Møbelfabrikk, Norge, fanerat i teak, 2 sektioner, 1900 talets mitt. H:190x 92x 40cm per sektion. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 1 550 SEK

VITRINSKÅP i furu, 2 delar, vitmålat, H: 195x 128x 40cm (slarvigt målat)

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Slutar om 6 minuter