Auktioner Keramik & Porslin Matservisdelar, Maria Björnbär", Rosenthal

Bilder Matservisdelar, Maria Björnbär", Rosenthal

Matservisdelar, Maria Björnbär", Rosenthal

600 SEK

Värdering: - SEK

19 delar, fint skick

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

SOLSTOL SunGarden, i plast, justerbar, hopvikbar

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TRÄFIGUR "Elis i taserud", signerad H Eliasson, Högvalta, snidad. H:21cm

Värdering: -

Bud: 2 100 SEK

TRÄDGÅRDSSTOL 1900 talets första hälft. (slitage, rost)

Värdering: -

Bud: 80 SEK

TRÄFIGUR August & Lotta, snidad. H:22cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK