Auktioner Orientaliskt Skålar, Kina, 1900-tal

Bilder Skålar, Kina, 1900-tal

Skålar, Kina, 1900-tal

10500 SEK

Värdering: - SEK

3 delar, diam. 7,5 - 9 cm, smärre slitage

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 4 timmar 44 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 6 timmar 25 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 timmar 27 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 27 minuter