Bilder Skålar, Kina, 1900-tal
3 delar, diam. 7,5 - 9 cm, smärre slitage
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 16 timmar 13 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 16 timmar 15 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 16 timmar 17 minuter