Bilder Pennvässare, "Jupiter 2"
1900-talets första hälft, Guhl & Harbeck. Längd 33 cm, bruksslitage.
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 10 timmar 22 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 10 timmar 24 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 10 timmar 26 minuter