Bilder Fat, Hans Hedberg
Biot, Frankrike. Starkeldsfajans, grönspräcklig glasyr, signerad. Längd 15 cm, bredd 10 cm. Lagning.
Slutar om 14 timmar 57 minuter
Slutar om 14 timmar 59 minuter