Bilder Ulrica Hydman Vallien
4 äggkoppar, samt en mindre vas,signerade, höjd 9 - 10 cm, smärre slitage, smuts.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 timmar 41 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 7 timmar 43 minuter