Auktioner Glas Ulrica Hydman Vallien

Bilder Ulrica Hydman Vallien

Ulrica Hydman Vallien

1600 SEK

Värdering: - SEK

4 äggkoppar, samt en mindre vas,signerade, höjd 9 - 10 cm, smärre slitage, smuts.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 5 timmar 47 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 7 timmar 28 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 7 timmar 29 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 30 minuter