Bilder Skulptur, Tyra Lundgren
I form av fågel, delvis glaserat stengods. Signerad med Minervahuvudet och Tyra Lundgren, höjd 15 cm, smärre ytslitage.
Slutar om 4 timmar 26 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 4 timmar 28 minuter