Auktioner Orientaliskt Porslin, Kina, 17/1800-tal

Bilder Porslin, Kina, 17/1800-tal

Porslin, Kina, 17/1800-tal

500 SEK

Värdering: - SEK

4 delar, höjd 2,5 - 8 cm, skador.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 4 timmar

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 5 timmar 41 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 timmar 42 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 timmar 43 minuter