Bilder Fiskerulle, ABU Ambassadeur 5000
I originalkartong med diversetillbehör. Numrerad 199311. Bruksslitage
Slutar om 3 timmar 51 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 timmar 53 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 timmar 55 minuter