Auktioner Sport & Fritid Fiskerulle, ABU Ambassadeur 5000

Bilder Fiskerulle, ABU Ambassadeur 5000

Fiskerulle, ABU Ambassadeur 5000

400 SEK

Värdering: - SEK

I originalkartong med diversetillbehör. Numrerad 199311. Bruksslitage

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

PARDÖRRAR 1800 tal. B:ca 113cm H:190cm

Värdering: -

Bud: 750 SEK

ELVISP, VÅFFELJÄRN, STAVMIXER, RIVJÄRN mm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

FÖNSTER 8st, svängda, 18-1900 tal, både glas och fönster. 110x67cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK

parti GRYTOR rostfria Största H:15 cm

Värdering: -

Bud: 90 SEK