Bilder Lockurna, Kina
1900-tal, dekor med körsbärsblommor, höjd 26 cm, smärre ytslitage, klisterrester.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 7 timmar 54 minuter
Slutar om 7 timmar 54 minuter