Auktioner Glas Vinglas, Böhmisk kristall

Bilder Vinglas, Böhmisk kristall

Vinglas, Böhmisk kristall

600 SEK

Värdering: - SEK

6 st, höjd 19,5 cm, smärre slitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 4 timmar 52 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 6 timmar 33 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 timmar 34 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 35 minuter