Bilder Musikinstrument
3 stränginstrument, samt en trumpet (med borrat hål, monterad på träplatta). Renoveringsobjekt, slitage, skador.
Slutar om 7 timmar 28 minuter
Slutar om 7 timmar 28 minuter
Slutar om 7 timmar 28 minuter