Bilder Bordspendyl, RH Moreau
1800-tal, brännförgyllt hus, pendel medföljer, ej funktionstestad, klocka med obetydligt slitage, höjd kupa, inkl sockel i trä 46 cm.
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Slutar om 1 timme 38 minuter
Värdering: 700 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Slutar om 1 timme 40 minuter
Slutar om 1 timme 42 minuter