Bilder Golvur, 17/1800-tal
Höjd 221 cm, pendel, vikter, samt nyckel medföljer, slitage, ej funktionstestad
Slutar om 12 timmar 3 minuter
Slutar om 12 timmar 26 minuter
Värdering: 10 000 SEK
Högsta bud:Bud: 10 200 SEK
Västergötland
Slutar om 13 timmar 26 minuter