Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Ingeborg Plockross Irminger, Bing & Gröndahl, figurin 1661, "Merry Sailor"

Bilder Ingeborg Plockross Irminger, Bing & Gröndahl, figurin 1661, "Merry Sailor"

Ingeborg Plockross Irminger, Bing & Gröndahl, figurin 1661, "Merry Sailor"

100 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

SKÅP fanerat i ek, modern tillverkning, 3st delar. H:106x 160x 30cm

Värdering: -

Bud: 350 SEK

SOLSTOL SunGarden, i plast, justerbar, hopvikbar

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TRÄFIGUR "Elis i taserud", signerad H Eliasson, Högvalta, snidad. H:21cm

Värdering: -

Bud: 2 100 SEK

TRÄDGÅRDSSTOL 1900 talets första hälft. (slitage, rost)

Värdering: -

Bud: 80 SEK