Auktioner Övrigt 4 st TAK/FÖNSTERLAMPOR UMAGE

Bilder 4 st TAK/FÖNSTERLAMPOR UMAGE

4 st TAK/FÖNSTERLAMPOR UMAGE

1 månad 7 dagar

2024-04-16 15:33

100 SEK

Värdering: 100 SEK

Mod: SILVIA
2 st 32 cm
2 st 50 cm i förpackning (ej sladd)

BNA AB

Norrgårdsgatan 9a
68635 Sunne

emil@bna.nu
Tel: 0565-911 77, 070-659 11 77, Fax: 0565-911 81

CRÈMEKOPPAR MED FAT, 6 st, Rörstrand, 1900-tal, efter Gripsholmsservisen

Värdering: 400

Bud: 350 SEK

Slutar om 6 timmar 40 minuter

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, sannolikt 1800-talets första hälft

Värdering: 1 000

Bud: 500 SEK

Slutar om 6 timmar 42 minuter

MATTA, Marocko, ca 282 x 206 cm

Värdering: 5 000

Bud: 3 400 SEK

Slutar om 6 timmar 44 minuter

ALF EKBERG, skulptur, stengods, monogramsignerad

Värdering: 1 000

Bud: 550 SEK

Slutar om 6 timmar 46 minuter