Bilder Svenska 1000kr sedlar, 1976, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 86

Svenska 1000kr sedlar, 1976, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 86

6000 SEK

Värdering: - SEK

Nominellt värde 9000kr.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

TALLRIKAR, 11 st, porslin, Kina, 1700-/1800-tal

Värdering: 3 000

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 12 timmar 52 minuter

LISA LARSON, figur, stengods, bulldog, ur serien "Kennel", Gustavsberg

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

Slutar om 12 timmar 54 minuter

KARMSTOLAR, 4 st, windsormodell, 1900-talets mitt

Värdering: 3 000

Bud: 850 SEK

Slutar om 12 timmar 56 minuter

COLLIER, malakit, 1900-/2000-tal

Värdering: 400

Bud: 250 SEK

Slutar om 12 timmar 58 minuter