Bilder Palatsurna Arita Hichozan Shinpo-sei Japan 1860-1880
Målad dekor av figurer och fåglar signerad av Tashiro Monzaemon höjd 87 cm, kantlagning
Färgetsning Felix Neuenkamp. Signerad, numrerad 60/75. Bildmått: 13,5x9, yttermått inklusive ram: 41x31 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Oljemålning Olle Qviström (1934-2023), Sverige. Komposition, Signerad, oramad. Olja på duk, 61x50 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK