Auktioner Fordon Damcykel Crecent City

Bilder Damcykel Crecent City

Damcykel Crecent City

16 timmar 16 minuter

2024-05-26 11:19

1900 SEK

Värdering: - SEK

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

BÅT Crescent 434 med en Yamaha 30HP motor med elstart, bensintank 20L, kapell, fendrar, tampar, bottenfärg, åror, ankare och båtkärra med vinsch medföljer, motorn startar och går. (batteri medföljer ej)

Värdering: -

Bud: 18 100 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR 4st, Grythyttan Stålmöbler, A2. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 3 200 SEK

ÅKBARGRÄSKLIPPARE Sentinel,100/76, Murray, startar och går.

Värdering: -

Bud: 2 600 SEK

VÄGGSEKTION "Rival" Brødrene Jåtogs Møbelfabrikk, Norge, fanerat i teak, 2 sektioner, 1900 talets mitt. H:190x 92x 40cm per sektion. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 1 400 SEK

Slutar om 7 minuter