Auktioner Vapen & Militaria Enarmad Bandit, Tip Top

Bilder Enarmad Bandit, Tip Top

Enarmad Bandit, Tip Top

1700 SEK

Värdering: - SEK

71*47 cm Djup 19cm, Pollett banan invändigt är lös, Spelet fungerar ändå.

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

CRÈMEKOPPAR MED FAT, 6 st, Rörstrand, 1900-tal, efter Gripsholmsservisen

Värdering: 400

Bud: 350 SEK

Slutar om 8 timmar 21 minuter

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, sannolikt 1800-talets första hälft

Värdering: 1 000

Bud: 500 SEK

Slutar om 8 timmar 23 minuter

MATTA, Marocko, ca 282 x 206 cm

Värdering: 5 000

Bud: 3 400 SEK

Slutar om 8 timmar 25 minuter

ALF EKBERG, skulptur, stengods, monogramsignerad

Värdering: 1 000

Bud: 550 SEK

Slutar om 8 timmar 27 minuter