Bilder Herrcykel Crecent
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
BOKHYLLA, fanerad i teak, 1900 talets mitt, H: 163x 85x 24cm (bruksslitage, lutar lite framåt, se bild)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 275 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 700 SEK