Auktioner Sport & Fritid Fisketillbehör

Bilder Fisketillbehör

Fisketillbehör

15 timmar 41 minuter

2024-05-26 11:21

100 SEK

Värdering: - SEK

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

TRÄBACKAR 2st, med reklam. H:30x 54x 29cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

CAFÉBORD i plåt. H:70cm D:70cm (slitage, rost)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

KISTA, 1800-tal, H: 42x 87x 55cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 275 SEK

SOLSTOLAR 2st, hopvikbara.

Värdering: -

Bud: 275 SEK