Auktioner Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

Bilder Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

5500 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Hallands Auktionsverk AB

Nässjögatan 6
302 47 Halmstad

info@hallandsauktionsverk.se
Tel: 035-15 69 00, Fax: 035-15 69 05

VITRINSKÅP stomme i metall, modern tillverkning. H:161x 85x 36cm

Värdering: -

Bud: 1 550 SEK

KYLSKÅP Elektro Helios. H:83x 55x 60cm

Värdering: -

Bud: 425 SEK

CHIFFONJÉ, gustaviansk stil, mässing detaljer, 18-1900 tal. H: 133x 103x 47cm (bruksslitage, 2st ben lösa)

Värdering: -

Bud: 225 SEK

ALLMOGESKÅP 1800 tal, senare målning, 2 delar. H:192x 110x 55cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK