Bilder JAN JOHANSSON, GRAAL, SKÅL, ORREFORS
HÖJD 17, DIAM 18 CM
OSIGNERAD
BRUKSSLITAGE
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK