Bilder REDSKAP

REDSKAP

3 månader 3 dagar

2024-04-23 14:23

1000 SEK

Värdering: 300 SEK

BNA AB

Norrgårdsgatan 9a
68635 Sunne

emil@bna.nu
Tel: 0565-911 77, 070-659 11 77, Fax: 0565-911 81

Krukor, 7 st varav 2 st med metallhänklar, stengods

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Gjutjärnsurnor, Ett par, 1900-talet.

Värdering: 600

Bud: 1 100 SEK

Parasollfot, betong, LÖKÖ, IKEA.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Trädgårdsset, 2+1, hopfällbart, metall/trä, 1900-tal, möjligtvis Grythyttan

Värdering: 50

Bud: 600 SEK