Bilder SYBORD, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft

SYBORD, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft

250 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Fanerat med björk, låda i sarg, skuren dekor, höjd 73, 60 x 40 cm

Välkomna

Värdering: 30

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 timme 4 minuter

Femlådigt skrivbord 120x60 h77cm

Värdering: 30

Bud: 220 SEK

Slutar om 1 timme 4 minuter

Soffbord med motiv i kakel 140x85 h56cm

Värdering: 30

Bud: 60 SEK

Slutar om 1 timme 4 minuter

Pall med galonklädsel 52x39 h45cm

Värdering: 30

Bud: 70 SEK

Slutar om 1 timme 4 minuter