Bilder BENGT SPARRING, olja på duk, signerad

BENGT SPARRING, olja på duk, signerad

100 SEK

Värdering: 300 SEK

"Lärkfalk", ca 21 x 26 cm

Pelarbord med rakspegel. Höjd: 165 ca

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Bricka.

Värdering: -

Bud: 90 SEK

Ångermanland

2 Karmstolar.

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Ångermanland

Värja längd: 99 cm

Värdering: -

Bud: 1 700 SEK