Bilder Äldre oljemålning, signerad

Äldre oljemålning, signerad

5200 SEK

Värdering: 100 SEK

Rammått 76,5 x 66cm

Karlssons Auktioner AB

Karbingatan 2
231 66 Trelleborg

info@karlssonsauktioner.se
Tel: 0410-137 39, 0708-27 72 66

Vril Kåsor mm

Värdering: 60

Bud: 60 SEK

Sameslöjd

Värdering: 80

Bud: 600 SEK

FÅTÖLJ "Luna" Odd Knutsen, Hjellegerde, Norge, 1970 tal. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 2 300 SEK

PARASOLLFOT i gjutjärn, genombruten dekor av rosor. D:49cm

Värdering: -

Bud: 400 SEK