Bilder Bordspendyl, rokokostil, tidigt 1900-tal, Frankrike
Bordspendyl, rokokostil, gjuten förgylld metall, porslinstavla med arabiska index, tidigt 1900-tal, sannolikt Frankrike, höjd 33,5 cm, nyckel medföljer
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 13 timmar 52 minuter