Bilder Omega, Seamaster De Ville, 34,5 mm, rostfritt stål, 60-tal
Herrarmbandsur, Omega Seamaster De Ville, 34,5 mm, rostfritt stål, referens 14915, ca 1960-tal
Boett
Ca 34,5 mm exkl. krona (40 mm lug-to-lug), rostfritt stål, monocoqueboett, signerad krona, plexiglas (original)
Urtavla/visare
Ljus tavla med s.k. linnestruktur, applicerade stavindex i silverfärg, applicerad Omega-logotyp, silverfärgade visare med lysmassa
Urverk
Manuellt, kaliber Omega cal. 600
Band/länk
Grått läderband, 18 mm, ej original, med originalspänne
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 13 timmar 49 minuter
Slutar om 13 timmar 50 minuter